Потерпілій черкащанці присудили 10 000 гривень моральної компенсації

29 серпня 2016, 13:02

суд гроші

Адвокат системи безоплатної правової допомоги Сергій Хорошун представляв інтереси потерпілої та домігся позитивного рішення на її користь.

До Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка М., яка є потерпілою у кримінальному провадженні, із зверненням про отримання адвоката для складання цивільного позову до обвинуваченого про стягнення матеріальної компенсації.

У липні минулого року на зупинці громадського транспорту потерпілу побив чоловік. Схопивши її за одяг в районі горла, умисно, кулаком правої руки наніс їй один удар в праву частину голови, від чого жінка впала та вдарилась головою об землю.

Потім хуліган наніс ще один удар кулаком в праву частину голови. Далі схопив її за волосся і витягнувши до дороги, тримаючи за волосся, здійснив близько трьох-чотирьох ударів головою об асфальт та наніс ще декілька ударів в район грудної клітки та в живіт, після чого підвівшись наніс удари правовою ногою по тулубу, внаслідок чого жінка  отримала серйозні тілесні ушкодження.

Жінка звернулась до Черкаського місцевого центру, щоб отримати адвоката за рахунок держави, який звернеться із позовом до суду про відшкодування моральної компенсації до кривдника.

Завдяки відповідальному ставленню до роботи і професійним діям працівників центру та адвоката, Черкаський районний суд Черкаської області постановив цивільний позов гр М. задовольнити та стягнути з обвинуваченого 10 000 грн. моральної шкоди на користь потерпілої.

Адреса Черкаського місцевого центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги: вул. Гоголя, 221, м. Черкаси (перехрестя вул. Гоголя та вул. Святотроїцької (Кірова)

тел.: (0472) 32-46-76, єдиний телефонний номер системи Безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103,

електронна адреса: [email protected]

Поділитись

Коментарі

Вгору