На сході загинув артилерист із Черкащини

29 серпня 2016, 13:35

29082016130401684132

У Папужинцях Тальнівського району готуються до похорону. Ховатимуть 20-річного Василя Івченка. Хлопець загинув у Донецькій області біля села Зайцеве. Про це стало відомо сьогодні, інформують Вісті Черкащини. 

Як повідомив у коментарі "Про Все" обласний військовий комісар Євген Курбет, загиблий військовослужбовець отримав осколкові поранення під час мінометного обстрілу у ході виконання бойового завдання.

"Відбулось це в районі містечка Бахмут, де юнак проходив службу в артилерійських підрозділах. Наразі Тальнівський військовий комісар налагоджує співпрацю з військовою частиною, щоб тіло хлопця доправили для поховання на батьківщину", - зазначив Євген Олександрович.

"Вася був єдиною дитиною в сім’ї. Хороша дитина, чуйна, добра. Батька в селі нема. Він жив із матір’ю і вітчимом. Вчився у Ватутіному. Там, кажуть, одружився. Весілля було взимку. Васю призвали весною, а влітку він уже загинув", -  говорить директорка школи Олена Лисаченко.

Це вже шостий загиблий тальнівець у зоні проведення АТО. Раніше не повернулися з війни Сергій Ярошенко, Євген Геш, Віталій Малиш, Михайло Мельниченко та Олександр Шевцов. На Майдані від кулі снайпера загинув Юрій Паращук.

Поділитись

Коментарі

Вгору