У Золотоноші засудили неповнолітнього за вбивство місцевого жителя

29 серпня 2016, 12:38

суд

Золотоніським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено неповнолітнього жителя Золотоніського району за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого.

В ході судового розгляду встановлено, в вересні 2015 року близько 01 години неповнолітній хлопець, перебуваючи в с. Гельмязів, Золотоніського району, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин наніс три удари правою ногою в область голови місцевому жителю, який лежав на узбіччі стежки в парку,  в результаті чого спричинив останньому тілесні ушкодження у виді: черепно-мозкової травми з крововиливами під тверду мозкову оболонку, під м’які мозкові оболонки, на м’яких покривах черепа, забійними ранами губ, носа, переломом кісток носа, що ускладнилось аспірацією крові в дихальні шляхи, внаслідок чого потерпілий помер.

За вказаних обставин неповнолітній вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 121 КК України, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого та йому загрожувало покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Разом з тим, неповнолітній в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, відшкодував матеріальну шкоду потерпілій, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив правопорушника, призначив пом’якшене покарання у виді 5 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 2 роки.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору