Міграційники поспілкувалися зі школярами на тему біометричних документів

21 вересня 2017, 18:03

Простими та доступними словами про біометричні документи розповіли міграційники Черкащини першокласникам та учням 9–11 класів. Вереснева інформаційна кампанія вже охопила 29 шкільних навчальних закладів області, інформує Управління ДМС України в Черкаській області.

Які документи необхідні для оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, з якого віку оформлюють такі документи, строк їх дії та куди звертатися для оформлення – на ці та багато інших питань діти отримали фахові відповіді.

Частина учнів поділилася й своїм досвідом оформлення біометричних документів у підрозділах міграційної служби.

Із захопленням розповідали про відбір біометричних даних, особливо про сканування відбитків пальців рук при оформленні паспорта громадянина України у формі картки, адже більшість старшокласників досягли 14-річного віку. Навіть серед наймолодших школярів знайшлися власники біометричних паспортів для виїзду за кордон, які разом з батьками планують подорожувати без віз до країн ЄС. Вони пишаються, що мають власний закордонний паспорт.

Міграційники вкотре наголосили, що і ID-картка, і закордонний паспорт − мають електронний чіп із біометричними даними власника документа, який неможливо змінити або скопіювати. А подати заяву на оформлення біометричних документів можна у кожному районному центрі Черкащини, адже 22 територіальні підрозділи міграційної служби Черкаської області мають необхідне обладнання для оформлення і видачі біометричних документів засобами Єдиного державного демографічного реєстру.

Поділитись

Коментарі

Вгору