Посеред черкаського мікрорайону оселилися леви (відео)

27 вересня 2016, 09:58

smile-of-lionП’ять левів оселилися прямо посеред черкаського мікрорайону, повідомляє vikka.ua.

Це не сафарі-парк, а пересувний цирк, який днями приїхав до Черкас. Під вікнами багатоповерхівок,  цирк розмістив клітки з дикими звірами. Такому зоопарку зраділи не всі. Хоч власники тварин запевняють – усе під контролем.

Тут на дитячому майданчику вже не граються діти. Все тому, що розмістився цирк, де за тоненьким парканом лежать 5 левів. Місцеві бояться, що така огорожа хижакаів не зупинить.

Олена живе  в сусідньому будинку. По стежці, що йде повз сітку зі львами, вона щодня проводжала та забирала дітей зі школи. Тепер жінка вимушена змінити маршрут.

- Це не просто один слоник, який піднімає ногу чи хобот, коли його фотографують. Це дикі тварини. Які б вони не були дресировані, вони - дикі, - говорить Олена.

Люди бідкаються -  у разі чого паркан, яким обгородили левів, не зупинить хижаків.

- Верх сітки нічим не закритий. І всередині сітки - два дерева. Навіть я звідти вилізу, не те що лев, - зазначає Олена.

Хоча таке сусідство лякає не всіх тутешніх жителів. Дехто не те, що звірів не боїться,  а й сам приходить до них на фотосесію.

Представники цирку заспокоюють: звірів утримують надійно, і додають, що ще жодного випадку, коли б тварина опинилася за межами огородження, не було і не буде.

- Звірі утримаються повністю з дотриманнями техніки безпеки, - наголошує адміністратор цирку Ігор Домчак. - Тварина не може перестрибнути висоту цього паркану, вона не може порвати сітку.

Поділитись

Коментарі

Вгору