Чиновник запевняє, що на “підконтрольній” місту території амброзії немає

27 вересня 2016, 09:34

6bd1791c3b16a8cabfe6db95238dc1e99cc448ea-424x318

Місто Черкаси утримує бюджетом близько 160 гектарів землі. Саме на цих ділянках постійно викошується амброзія.

Про це на нараді в мерії повідомив начальник відділу екології департаменту ЖКГ Черкаської міськради Володимир Гусаченко, пише Інфоміст.

– На території міста, яка утримується коштом міського бюджету, амброзії нема. Амброзія є лише на територіях, прилеглих до підприємств, забудов. Там неможливо знайти власника, притягнути його до відповідальності. Через це ми отримуємо велику кількість додатково заражених територій, – повідомив Гусаченко.

Він також зазначив, що цього року амброзію в місті косили 7 разів. Однак аби від цього був кращий ефект, процедуру слід проводити хоча б 10 разів.

– Якби було б десять, місто мало б більш охайний вигляд, – запевнив чиновник.

Він також розповів про шкоду, яку заподіює амброзія:

– Кожна рослина виділяє до кількох мільярдів пилу, який розноситься за допомогою вітру по всій території, що негативно впливає на здоров’я і викликає алергію. Цьому сприяє суха погода. Насіння амброзії розноситься на колесах автомобіля, потягів тощо. На жаль, цього року жодного разу не проводилося косіння амброзії біля залізничних колій. Результат буде наступного року. Тут відповідальність повністю покладена на Одеську залізницю, – повідомив Володимир Гусаченко.

Нагадаємо, у Черкасах сесія міської ради розпочалася із вручення депутатам «букету» амброзії.

Коментарі

Вгору