Порушення карантину фіксують у кожному третьому закладі Черкащини, – Володимир Папач

08 жовтня 2020, 18:40

Із початку карантину на Черкащині провели більше 12 тисяч перевірок на дотримання протиепідемічних заходів. Порушення виявили на кожному третьому об’єкті.

Про це під час брифінгу щодо епідситуації повідомив начальник управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Черкаській області Володимир Папач.

- За весь час карантинних обмежень склали 650 протоколів про адміністративні правопорушення, 4 300 приписів і пропозицій виправлення правопорушень. Більше 800 "інформацій" направлені керівникам органів місцевої влади, - прокоментував Володимир Папач.

За його словами, змінилася сама структура порушень. Якщо на початку карантину на об'єктах не були створені умови для дотримання протиепідемічних заходів, то зараз порушують через людський фактор.

Із початку навчального року провели 360 моніторингових перевірок закладів освіти. Порушення виявили у кожній четвертій школи чи закладі середньої освіти.

Натомість порушення карантинних закладів у дошкільних закладах становлять 10-12% від усієї кількості.

Нагадаємо, за тиждень на Черкащині удвічі збільшилася кількість хворих на COVID-19 у закладах освіти. Таку статистику в Управлінні освіти ОДА назвали "сумною".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору