За тиждень на Черкащині вдвічі збільшилася кількість “інфікованих” закладів освіти

08 жовтня 2020, 14:37

Фото: "Про все"

У Черкаській області протягом тижня захворів 61 учень і 91 працівник закладів освіти. Дитсадки також потерпають від коронавірусу - із 54 "хворих" закладів - 22 інфікувалися цього тижня.

Про це на брифінгу розповіла заступниця начальниці обласного управління освіти і науки України Оксана Сімушіна.

Усього коронавірус виявили у 125 закладах загальної середньої освіти Черкаської області.

- На самоізоляцію пішли 305 класів. Це понад шість тисяч учнів і майже 500 вчителів, які не є контактними з хворими. Крім того, з 5-го жовтня всі освітні заклади Канева перейшли на дистанційну форму навчання. З них - 8 садочків і 6 шкіл, - розповіла Оксана Сімушіна.

На сьогодні на дистанційному навчанні перебувають діти у 24 школах і дошкільних закладах. Це понад 10 тисяч дітей.

- У школах, які перейшли на дистанційний формат освіти, навчаються близько 9 тисяч учнів. У дитсадках - майже 1000 дошкільнят. Також на самоізоляцію в дитячих садочках пішли 22 групи.

У закладах позашкільної освіти також є інфіковані. Усього відомо про 6 випадків. У чотирьох професійно-технічних закладах освіти виявили чотирьох учнів і дев'ятьох викладачів із ковідом.

- Про коледжі та ліцеї звітую сумну статистику - сьогодні у 10 закладах фахової вищої освіти виявили 19 студентів і 15 викладачів із підтвердженим діагнозом. Повністю на дистанційній освіті перебувають 4 коледжі. З них один - у Каневі, ще 1 - у Чигирині, у Черкасах - два. На самоізоляцію загалом відправили 572 студента і 53 викладачі, - відзначила Оксана Сімушіна.

Заступниця начальника управління освіти і науки ЧОДА просить батьків дотримуватися карантинних заходів: уникати масового скупчення людей, використовувати маски та користуватися антисептиками.

- Ваше здоров'я та ваших дітей - у ваших руках, - прокоментувала Оксана Сімушіна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору