Попереднє керівництво КП “Черкасиінвестбуд” звинуватили в доведенні підприємства до банкрутства

24 липня 2018, 14:56

Сьогодні на засіданні виконкому новий керівник КП "Черкасиінвестбуд" Геннадій Шевченко повідомив, що за останні кілька місяців керування підприємством попереднього керівництво воно було доведене до банкрутства. 

В результаті цього казначейські рахунки підприємства виявилися заблокованими, а заборгованість за судовими рішеннями становить понад 1 мільйон гривень.

- За те, що підприємство вчасно не подало звіт рахунки підприємства було заблоковано. Є заборгованість по зарплаті. По судовим рішенням заборгованість становить понад мільйон гривень, - розповів Геннадій Шевченко.

Також він розповів, що в підприємстві не лишилося майна, жодних документів та діючих договорів.

- На мою особисту думку тут відбулася крадіжка комунального майна - винесено комп'ютери, оргтехніки. Було виявлено, що договори з комунальним підприємством було розірвані, а натомість укладено договори з приватними підприємствами. Одним з таких прикладів є договір з "Дирекцією парків" на роботи по зведенню доріжки в парку, - розповів він.

Натомість по ситуації з договорами з КП "Дирекція парків" зовсім інша.

- Між КП "Черкасиінвестбуд" та КП "Дирекція парків" було укладено угоду про виконання певного переліку робіт на зведення доріжки в парку. Ця доріжка робилася коштами спонсорів та меценатів. Ми уклали з комунальним підприємством договір про роботи, але на певному етапі директор КП "Черкасиінвестбуд" зрозумів, що ці роботи підприємство виконати не може і ми розірвали угоду та уклали її з іншим підприємством, - розповів директор КП "Дирекція парків" Володимир Стойком.

Виконком дав доручення створити комісію, яка б розібралася в даній ситуації.

Коментарі

Вгору