Політолог розповів, у чому була помилка Радуцького, та чи переможе Бондаренко Одарича

04 листопада 2015, 09:04
IMG_2360-1024x768

Фото з архіву Про все

У другому турі виборів на посаду міського голови Черкас штаби кандидатів, швидше за все, гратимуть на пониження явки виборців. Так припускає відомий політолог Володимир Цибулько. Своїми думками він поділився в коментарі "Про все".

- Основне завдання, яке вони ставитимуть, щоб прийшов свій виборець, а не виборець опонента. Тому, швидше за все, варто очікувати "чорнушних" ударів. І думаю, що буде кілька комбінованих кроків спрямованих на зниження явки, - припускає політолог. - Такого можна очікувати в останні три дні перед другим туром.

Також Володимир Цибулько говорить, що система проведення виборів мера у два тури фактично переводить міського голову у такого собі президента міста.

- І тому важливо, щоб кандидати поводилися не як лідери якоїсь групи, яка їх висунула, а як лідери громад, - зазначає політолог.

Кандидати, каже експерт, повинні думати глобально та показувати, що відстоюють інтереси міста не лише на рівні області, а на рівні України. Наразі ж Черкаси "задихаються у власному соку".

Як приклад він називає одного з кандидатів на міського голову, який не набрав необхідну кількість голосів, - Олександра Радуцького. Перемогти йому завадив "шлейф персональних помилок політика місцевого рівня"

- Радуцький не виходить за межі статусу політика місцевого рівня. Він ніколи не фігурував, як ініціатор загальнонаціональних проектів, - каже політолог. - І не вкладається у формат президента міста, може бути хіба що лідером певної групи впливу. А потрібно шукати нові спеціалізації міста як у всеукраїнських, так і в закордонних межах. Той, хто придумає глобальну спеціалізацію, і зможе здобути прихильність черкащан.

На думку політолога, на нинішніх виборах учасники виборчого процесу грали та боролися за сценарієм нав'язаного Сергієм Одарича.

Що ж до Анатолія Бондаренка політолог говорить, що шанси в нього є:

- З політичного поля він не зникає уже впродовж тривалого періоду і шанси в нього є, але його успіх напряму прив'язаний до успіху його політичної сили та її лідерки. Його можна розглядати як сильного конкурента, але він обмежений у нарощуванні свого електорального ресурсу, - зауважує Володимир Цибулько. - Треба сильно постаратися заляпати в бруд Одарича, щоб його виборець від нього відвернувся. Але водночас це не означає, що цей виборець перейде на бік Бондаренка.

Ми знаємо про що говоримо! Тільки актуальні новини, тільки перевірені факти, тільки ексклюзивні думки - главное на www.segodnya.ua/ukraine. Будь в курсі останніх подій! 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору