Польоти на аеростатах, «мандрівна» наука та концерт: «Мрія-Фест» удруге підкорюватиме Черкаси

13 серпня 2019, 13:02

Родинний науково-розважальний фестиваль «Мрія-Фест» відбудеться незабаром у Черкасах. Організатори обіцяють, що фестиваль збере незвичні активності та розваги, що об’єднають усю родину, дозволять проекспериментувати і дізнатися багато нового про науку і світ.

Торік «Мрія» тішила своїх гостей незвичним авіашоу в місцевому аеропорту, а цьогоріч фест перетворить саме місто на злітний майданчик для повітряних куль – аеростатів. Водночас фестиваль запалить містян і гостей дводенною музичною програмою. Проведуть «Мрія-Фест» у Черкасах за підтримки ЧМР саме на День міста – 14-15 вересня.

Польоти на повітряних кулях відбуватимуться за партнерства з Міжнародним повітроплавним фестивалем«Монгольф'єрія» і стартуватимуть із трьох локацій міста: 13 вересня – Соборна площа, 14-15 вересня – Долина троянд і Центральний стадіон. Кулі здійматимуться в небо вранці та ввечері за сприятливих погодних умов.

Основною ж локацією цьогорічного «Мрія-Фест» на два дні стане Долина троянд. Там організують різноманітні зони релакс-відпочинку на кшталт містечка гамаків, екстремального відпочинку –мотоджимхана,бампербол, безпечні стрільби, слеклайн та інші, фотозони з застосуванням фотоілюзій та фудкорти зі смаколиками. Своєю чергою фестиваль «Мрія» не полишає своєї головної ідеї – сколихнути в кожній дитині й дорослій людині бажання мріяти, пізнавати світ пробувати нове і надихати на втілення своїх мрій у життя.

– Звісно ж «Мрія-Фест» – це про польоти. Ті, що ми бачимо у снах та мріях, і ті, що захоплюють нас віражами у небі. Наш фестиваль – це можливість не просто здійснити мрію, а й надбати нову, доторкнутися до раніше небаченого, – розповідає засновниця та організаторка фестивалю «Мрія-Фест» Ірина Хорошаєва. – Окрім розваг, фест познайомить гостей із «мандрівною наукою» від науковців Харківського університету ім. В. Н. Каразіна, а також захід запропонує безліч майстер-класів ізхенд-мейду, ліпки, малювання, створення коміксу та анімації, облаштуємо локації різного спортивного спрямування. До всього, два дні поспіль матимемо музичну сцену, серед виконавців якої будуть Navka, Freel, Xac, IvanNavi.Хедлайнера концерту оголосимо трохи згодом. Матимемо також найфестивальніших ведучих–  це М’яч Дредбол та Вікторія Жуковська. Вхід на фестиваль «Мрія-Фест» вільний для всіх відвідувачів. Тож святкуйте день народження міста разом із «Мрією»!

Коментарі

Вгору