Почесну грамоту Кабінету Міністрів України отримав ветеринарний лікар Черкащини

19 серпня 2020, 17:40

Почесну грамоту Кабінету Міністрів України отримав з нагоди професійного свята начальник Чорнобаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Василь Катеруша.

Ветеринарний лікар за освітою, він майже 30 років пропрацював за фахом. Вважає, що роботу потрібно любити, тоді немає відчуття, що ти просто марнуєш час. Вдячний батькам, що свого часу допомогли визначитися з професією.

- Для мене це стало несподіванкою. Я ніколи не працював заради нагороди. Добросовісно виконував свої обов’язки, тому отримати таку відзнаку мені особливо приємно, - зізнався Василь Іванович. – Все життя проробив ветеринаром і знаю, як тварини відчувають добро. Завжди любив зайти у приміщення фермерського господарства, а 200 корів повертають у твій бік голову – вітаються.

Нагороду вручила начальник Держпродспоживслужби в області Альона Бойко. Зокрема вона нагадала, що Почесну грамоту Кабінету Міністрів України дають за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків і заслуги перед українським народом. А на Черкащині такі відзнаки отримало три фахівця Головного управління Держпродспоживслужби в області.

За інформацією пресслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору