Півторарічна уманчанка з рідкісним синдромом потребує понад 100 тис. гривень на слуховий апарат

10 квітня 2014, 10:33

Півторарічна Даринка Нижник із села Старі Бабани Уманського району на Черкащині має рідкісний cиндром Тричера-Коллінза. У таких дітей слаборозвинені лицьові кістки, великий ніс, дуже маленьке підборіддя і щелепи. Інколи діти народжуються із послабленням слуху, вовчою пащею, меншим за норму ротом і підборіддям. Даринці треба слуховий апарат – систему Баха. Він коштує понад 100 тис грн, інформує Gazeta.ua.

"Це наша третя дитина. Старші син і дочка вже ходять у школу. За Даринкою в мене були передчасні і дуже складні пологи. Лікарі боялися казати, що народилася з вадами слуху, носові проходи в середині носа перекривала кістка. Вона не могла дихати. Перенесла три операції на носі й уже самостійно дихає. Попереду ще й інші. Скільки, важко сказати, - розповідає мати дівчинки Оксана Нижник.

Два місяці тому Даринка навчилася сидіти, а кілька днів тому зробила перші кроки.

- Апарат потрібен, щоб дитина чула і могла вчитися говорити. Операцію треба буде робити через кілька років. Система Баха ще зовсім недавно коштувала тисяч 90. Але й ця сума для нас не підйомна. Хоч ми збираємо копієчку до копієчки. Близько 50 тисяч ми потратили на операції і поїздки в "Охматдит". Всі гроші, які нам дають небайдужі люди з села і дитячі гроші складаємо. Але час іде й ми упускаємо шанс, щоб дитина навчилася якомога раніше говорити. Щоб потім жила нормальним життям. Тому просимо всіх, хто може нам допомогти, відгукнутися. Допоможіть нашій донечці стати такою, як усі, - просить Оксана.

Із синдром Тричера-Коллинза народжується одна дитина на 50 тисяч новонароджених. На Черкащині такий діагнозом має лише Даринка Нижник.

Телефон Оксани Нижник: 096-61-39-098

Допомогти Даринці Нижник можна перерахувавши гроші на картку Приватбанку № 5168757200137398 (на ім'я матері дівчинки Нижник Оксани Михайлівни).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору