Пісню черкаського музиканта незаконно використали під час святкування Дня Незалежності

25 серпня 2020, 20:33

Пісню гурту "Бумбокс", соліст якого з Черкас, виконали під час святкового концерту в Києві. Дозволу на використання авторського матеріалу організатори святкування не запитували.

Продюсер гурту "Бумбокс" Олексій Согомонов зазначає, що критерії відбору пісень, які лунали на "Пісенній історії сучасної України", йому невідомі. Однак зрозуміло, що для виконання на площі в Києві організатори обрали найбільш відому пісню гурту.

- Очевидно, люди не подумали про те, чи доречна пісня на російській мові на Дні Незалежності України. Але проблема не лише в цьому. Далеко не всім артистам все рівно, де грають їхні пісні, для кого і хто їх виконує, - обурився Олексій Согомонов.

Продюсер гурту зазначає, що вирази "вам буде добре, бо ми покажемо вас по телевізору" та "ми заплатимо" не працюють.

- Ми не давали дозволу на виконання пісні "Вахтери" або будь-якого іншого фрагменту інших наших пісень на Дні Незалежності. І ні, нас не запрошували на святкування з нагоди 29-річчя України. Якби запросили - ми б відмовилися, - наголосив Олексій Согомонов.

Учасника "Бумбоксу" обурює не лише порушення авторських прав, яке свідчить про неповагу до гурту та бездарність організації свята.

- Коли влада замовляє "кабак" у країні, де йде війна, а організатори та музиканти під час шоу підіграють їй - тоді це глибока проблема. Тоді на платформу підіймається зайчик із прапором України, який не має жарту чи режисерської помилки. Ця мила тварина - провісник "беркутівців", які стріляли в людей, зелених чоловічків і розірваних Донецька та Луганська, - каже Согомонов.

Натомість соліст "Бумбоксу" Андрій Хливнюк попросив не загострювати увагу на порушенні авторських прав гурту.

- Друзі, сьогодні є куди важливіші теми, ніж обговорення святкових концертів і дозволів на використання пісень. Будь ласка, не роздмухуйте тему авторського права - це буденна справа юридичного відділу, - зазначив виконавець.

Поділитись

Коментарі

Вгору