Після відставки одіозний черкаський міліціонер Іващенко ходить на йогу та рибалить

04 листопада 2014, 11:45
Фото - Вечірка

Фото - Вечірка

Екс-заступник начальника УМВС України в Черкаській області Володимир Іващенко спростовує чутки про його звільнення через дію Закону «Про очищення влади». Одіозний міліціонер запевняє – звільнився сам, бо вже давно час на пенсію. Нагадаємо, після привселюдного запевнення Володимира Іващенка у лютому цього року на площі перед драмтеатром про те, що міліція на боці народу, на черкаській дамбі десятки активістів постраждали від кийків невідомих міліціонерів. Громадськість неодноразово під стінами УМВС вимагала звільнення міліціонера, однак той, як і планував, відпрацював приїзд хасидів та спокійно пішов на заслужений відпочинок – пенсію, повідомляє Вечірка.

—   Я хотів піти на пенсію раніше, однак керівник УМВС області та головний прокурор Черкащини перед Народною радою та люстраційним комітетом звернулися до громади і просили, аби я ще якийсь час попрацював, бо такі спеціалісти як я були потрібні, — розповідає Володимир Іващенко. — Я не міг залишити особовий склад, відпрацював гарячу фазу АТО та приїзд хасидів і сам пішов у відставку.

Сьогодні чиновник відпочиває, каже що не був у відпустці з травня 2012 року. Тож ходить на йогу, рибалить. Раніше 15 років їздив на полювання. Однак зараз каже, що після цьогорічної роботи у зоні АТО на полювання чогось ходити не хочеться. Нещодавно відзначив 25 років подружнього життя. Тож живе спокійним, насиченим сімейним життям.

Поділитись

Коментарі

Вгору