Редактора черкаського сайту переслідували невідомі

04 листопада 2014, 12:01
Фото: Олександр Безпрозванний / Facebook

Фото: Олександр Безпрозванний / Facebook

Редактора, журналіста черкаського інтернет-видання «Кропива», громадського активіста Олександра Безпрозванного переслідували невідомі, небажаної зустрічі вдалося уникнути.

Про це він повідомив у соціальній мережі Фейсбук. За словами журналіста, його переслідували невідомі на автомобілі.

- В ніч з 31 жовтня на 1 листопада, після відпочинку з друзями в одному з нічних клубів міста Черкаси, я викликав таксі, щоб доїхати додому, проживаю в селі Білозіря. На автомобілі служби таксі від'їхав від будівлі Черкаського міськвиконкому орієнтовно о 2.30 ночі. Майже одразу за нашим автомобілем ув’язалася темно червона Деу Нексіа з кількома пасажирами. Таксист одразу повідомив мені, що нас переслідують. Довів він це дуже просто, звичайними як для досвідченого водія методами. По-перше, ми проїхали на червоне світло, Деу поспішаючи за нами зробила те ж саме. По-друге, на кільці біля літака зробили два кола, - Деу зробила теж. На виїзді з міста Черкаси біля аеропорту ми призупинилися – Деу заїхала на АЗС, однак тільки ми рушили, одразу, не заправляючись, поїхала за нами. Деу супроводжувала нас орієнтовно до підстанції біля Черкас на Смілянській трасі, потім відстала, а згодом зовсім зникла, очевидно, повернулася в місто, - пише Олександр.

Ще один автомобіль з невідомими чекав журналіста вже поблизу його домівки, однак небажаної зустрічі вдалося уникнути.

- Доїхавши до місця проживання, я ніби відчував, і не їхав до своєї вулиці, а вийшов трохи раніше. Коли дійшов до повороту на свою вулицю, недалеко від мого дому вже чекав інший автомобіль із увімкненими габаритними вогнями. Я зрозумів, що це за мною та змушений був переховуватися, щоб уникнути небажаної зустрічі з переважаючими силами противника, додому втрапив лише о 8 годині ранку, - пише журналіст.

Також Олександр Безпрозванний повідомляє, що збирається подати відповідну заяву про переслідування невідомими особами до Черкаського РВУМС. А повязує факт переслідування із розслідуванням яке проводить щодо фальсифікацій на одній з дільниць 198 округу під час виборів.

- Останнім часом погроз на свою адресу не отримував, тому важко когось і в чомусь звинувачувати. Проте більше всього повязую дану ситуацію з розслідуванням, яке я ініціював по одній з дільниць у селі Білозіря 198 виборчого округу - там вимальовується досить цікава схема можливих фальсифікацій із голосуванням на дому. Зараз справу розслідує міліція. Згодом про результати її розслідування читачі дізнаються на сайті «Кропива» звичайно якщо залишуся живим, - повідомляє журналіст.

Нагадуємо, що цього року на Черкащині за загадкових обставин було викрадено та вбито журналіста з Корсунь-Шевченківська Василя Сергієнка, попри обіцянки влади вбивство і досі не розкрито.

Поділитись

Коментарі

Вгору