Пільгові перевезення повертаються до Умані на два місяці

26 травня 2016, 09:33

1

З 1 липня люди старшого віку зможуть їздити безкоштовно у маршрутках. Депутати міської ради одноголосно прийняли відповідне рішення на позачерговій сесії міської ради та внесли зміни у програму «Турбота». Планується виділили для пільгових перевезень із міського бюджету 500 тис. грн. Проте цієї суми вистачить лише на два місяці, інформує Center-news.  

Раніше фінансування пільгового перевезення  відбувалося за рахунок державного бюджету. Проте у поточному році очільники держави не передбачили коштів для даних перевезень.

- Рішення про внесення змін до програми «Турбота» були прийняті для фінансового забезпечення пільгового проїзду в Умані за кошти міського бюджету. Планується виділити 500 тис. грн. Їх вистачить лише на два місяці. Але ми все таки будемо заключати договори із перевізниками, щоб забезпечити пільгові перевезення. Сподіваємося, що за підсумками першого півріччя у нас буде перевиконання бюджету і ми й надалі зможемо фінансувати пільгові перевезення, - прокоментувала начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Галина Кучер.

Коментарі

Вгору