Члени виконкому підтримали проект про відміну благодійних внесків у черкаських лікарнях

16 липня 2019, 09:58

Члени виконкому підтримали проект про відміну благодійних внесків у лікарнях

У Черкасах виконавчий комітет проголосував за відміну благодійних внесків у лікарнях, попри заборону юридичного відділу. Згодом цей проект рішення розглянуть депутати на сесії міськради.

Юристи черкаської міської ради запевняють, що заборона надавати благодійну допомогу суперечить законодавству про благодійну діяльність. Тобто благодійні організації не зможуть допомагати медзакладам. До того ж жодним нормативно-правовим актом не дозволено виконавчому комітету ухвалювати такі рішення.

- На території окремого пункту не можна зупинити дію закону. Проте згідно з проектом рішення заборонено збирати внески саме з пацієнтів та їхніх родин, а благодійні фонди та організації, як і раніше можуть це роботи, - наголосив директор департаменту охорони здоров'я Олег Стадник.

Нагадаємо, що під час минулого засідання виконавчого комітету директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник представив два резонансних проекти рішення "Про заборону благодійних внесків у медичних закладах" та "Про запровадження програми стимулів медичних представників". Якщо за ці проекти рішень проголосують на наступному виконавчому комітеті та на сесії міської ради, то черкащанам більше не доведеться примусово сплачувати благодійні внески в лікарнях, а медичні працівники отримуватимуть тисячу гривень до заробітної плати.

Читайте такожЧеркаська область потерпає від нестачі лікарів.

Коментарі

007 сказав:

Просто смешно !!!

Вгору