Підприємства МХП – у десятці топових підприємств України: індекс Опендатабот

26 вересня 2023, 14:37

ТОВ НВФ «Урожай» та ТОВ «Катеринопільський елеватор» увійшли в ТОП-10  сільськогосподарських підприємств країни, відданих чесному, прозорому та ефективному бізнесу. Опендатабот опублікував індекс топових підприємств України, до якого потрапили найбільші за обігом бізнеси з бездоганною діловою репутацією.

При складанні Індексу Опендатаботу враховані як фінансові показники (фінансова звітність компаній за 2022 рік), так й ділова репутація бізнесів. Зокрема, з переліку вилучені підсанкційні компанії або ж бізнеси, що мають власників з російської федерації. Також в Індексі позначені компанії, пов'язані з публічними особами, депутатами або ж політиками, які зобов'язані декларувати свої прибутки.

Так, у переліку лідерів українського бізнесу «Урожай» посідає шосте місце у категорії «Сільське господарство», а «Катеринопільський елеватор» - четверте місце у категорії «Переробна промисловість».

Підприємства компанії МХП продовжують демонструвати українським та зарубіжним партнерам бездоганну ділову репутацію, економічну стабільність та прозорість ведення бізнесу, інвестуючи в розвиток економіки України та дбаючи про продовольчу безпеку українців.

Партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору