Підозрюваного у вбивстві двох жінок не привезли до суду, бо не було конвою

07 березня 2017, 14:10

2-го березня у Лисянці мало відбутися судове засідання у справі смертельної аварії, в якій 28 грудня минулого року загинули дві жінки. Обвинуваченого не змогли доставити із Черкас через брак конвоїрів. Суд перенесли на 22 березня. Родичі загиблих обурюються і вважають це навмисним затягуванням процесу, пишуть "Вісті Черкащини".

“Нас дивує поведінка винного. Під час минулого суду він спокійно сидів у “клітці”, із адвокатом перемовлявся посміхаючись, - розповідає Андрій Паламар, чоловік загиблої Людмили Паламар. - У день аварії він взагалі до жертв не підійшов. Лише обдивлявся пошкодження на своїй машині. Та, думаю, суд покарає його з усією суворістю. Можливо, дасть “довічне”.

Сім'ї загиблих жінок не отримували грошової компенсації від водія.

“Після ДТП мені прийшов лист від його сестри. Запитувала, у скільки я оцінюю збитки, - каже Паламар. - Я на нього навіть не відповідав. Потім на суді вона намагалася заговорити зі мною, але я розвернувся і пішов. Коли кінчиться судовий процес, буду подавати цивільний позов на відшкодування матеріальних і моральних збитків”.

Гроші на похорон збирали небайдужі жителі Лисянки і колектив дитячого садка, в якому працювали померлі. На поховання обидві сім'ї витратили понад 15 тисяч гривень.

Вгору