“Цирк на дроті”: під час таємного голосування за голову Черкаської облради виник конфлікт

04 грудня 2020, 13:28

Суперечка між депутатами та представниками лічильної комісії виникла через порушення законодавства - таємне голосування через недотримані вимоги перетворилося на відкрите.

Під час таємного голосування за нового очільника обласної ради депутати голосували у закритих кабінках. Однак під час закидування бюлетенів у непрозорий ящик свої голоси вони "засвітили".

Деякі з депутатів згинали бюлетені посередині, однак більшість вкидали бланки прямими, через що було видно, за кого вони віддали свій голос.

- Це цирк на дроті. Яке це таємне голосування, коли депутати виходять із кабінки та показово викидають відкритий бюлетень стороною, на якій стоїть "галочка" навпроти якогось кандидата? - обурився депутат обласної ради від партії "Слуга народу" Сергій Лісовий.

Як повідомляв сайт "Прочерк", під час виступу одного з кандидатів на голову облради, його колегам пропонували його "мочити".

фото: Прочерк

фото: Прочерк

Співрозмовник депутата Судакевича, вочевидь, у чаті фракції «За майбутнє», просив депутата «помочити трохи Підгорного». Після цього досить об'ємне запитання Підгорному задав депутат Анатолій Яріш («Слуга Народу»).

Поділитись

Коментарі

Вгору