“Цирк на дроті”: під час таємного голосування за голову Черкаської облради виник конфлікт

04 грудня 2020, 13:28

Суперечка між депутатами та представниками лічильної комісії виникла через порушення законодавства - таємне голосування через недотримані вимоги перетворилося на відкрите.

Під час таємного голосування за нового очільника обласної ради депутати голосували у закритих кабінках. Однак під час закидування бюлетенів у непрозорий ящик свої голоси вони "засвітили".

Деякі з депутатів згинали бюлетені посередині, однак більшість вкидали бланки прямими, через що було видно, за кого вони віддали свій голос.

- Це цирк на дроті. Яке це таємне голосування, коли депутати виходять із кабінки та показово викидають відкритий бюлетень стороною, на якій стоїть "галочка" навпроти якогось кандидата? - обурився депутат обласної ради від партії "Слуга народу" Сергій Лісовий.

Як повідомляв сайт "Прочерк", під час виступу одного з кандидатів на голову облради, його колегам пропонували його "мочити".

фото: Прочерк

фото: Прочерк

Співрозмовник депутата Судакевича, вочевидь, у чаті фракції «За майбутнє», просив депутата «помочити трохи Підгорного». Після цього досить об'ємне запитання Підгорному задав депутат Анатолій Яріш («Слуга Народу»).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору