У Черкаській облраді обрали голову

04 грудня 2020, 13:59

На першому ж засіданні новообраної Черкаської обласної ради депутати обрали голову. Ним став депутат від "Черкащан" Анатолій Підгорний. Його кандидатуру підтримали 38 депутатів ради під час таємного голосування.

Під час першої сесії депутати обласної ради 8-го скликання прийняли присягу та відразу ж розпочали розгляд першого питання порядку денного - обрання голови ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Цирк на дроті”: під час таємного голосування за голову Черкаської облради виник конфлікт

Кандидатів на керівника ради було запропоновано було всього двоє. Від фракції ВО "Черкащани" було висунуто кандидатуру попереднього керівника Анатолія Підгорного, а від фракції політичної партії "Слуга народу" черкаського медика Миколу Кондрацького.

Пан Підгорний, який останній рік очолював облраду попереднього скликання, у своєму виступі зазначив, що його пріоритетом є єфективна робота на користь жителів області.

- Головне - забезпечити злагоджену роботу депутатів та своєчасне прийняття рішень, щоб ця каденція була ефективною. Впевнений, що важливу роль зіграють і новообрані молоді депутати, які допоможуть своїм баченням та креативністю, - повідомив присутнім Анатолій Вікторович. - Ми повинні разом допомогти лікарям, які сьогодні боряться з коронавірусом і перебувають на передовій. У нас триває військова агресія, є воїни АТО, питання яких не до кінця вирішені. Я хотів би керуватися тим, щоб обласна рада була б відкритою та доступною. 

Інший кандидат, очільник Черкаської обласної дитячої лікарні Микола Кондрацький у своєму короткому слові розповів, що бачить своїм головним завданням консолідацю всіх політисил для роботи в раді.

У підсумку найбільшу прихильність серед депутатів отримав Анатолій Підгорний, який став головою Черкаської обласної ради. За нього віддали свої голоси 38 колег-депутатів з 61-х зареєстрованого на засіданні. Результати голосування оголосив голова лічильної комісії депутат Новицький.

Відразу після оголошення результатів Анатолій Підгорний склав присягу на вірність народу та виступив перед колегами.

- Я відстоюватиму інтереси своїх виборців і переконаний, що цілі депутатів ради однакові та не залежать від того, прапорець якої партії стоїть на нашому столі, - зазначив новообраний очільник облради.

Нагадаємо, Анатолій Підгорний був обраний колегами на посаду голови Черкаської обласної ради в жовтні 2019 року. Тоді, його кандидатуру підтримало 43 обранці.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору