Перший сніг у Черкасах: яка готовність комунальників до зими 

24 листопада 2021, 10:38

Вчора ввечері, 23 листопада, у Черкасах випав сніг. До прибирання вулиць міста було залучено всі бригади працівників комунального підприємства “ЧЕЛУАШ” Черкаської міської ради та п’ять автомобілів із солерозкидачами. 

За словами директора підприємства Олексія Мельника, бригади заступили на чергування із 5 години ранку.

- Цей сніг можна назвати “тренувальним” для підприємства, адже сильних приморозків ще не було. Проте із самого ранку працівники виїхали розчищати сходи, спуски, алеї та пішохідні зони в місті. Також за допомогою спецтехніки розкидали сіль по місту, - розповів директор КП. 

Олексій Мельник повідомив, що на КП “ЧЕЛУАШ” уже закінчилися ремонтні роботи з підготовки наявної техніки до експлуатації в зимовий період. На балансі підприємства перебуває багатофункціональна техніка, що дозволяє переобладнувати її для експлуатації в різні пори року.

- Всього для попередження та ліквідації  ожеледі на дорогах, а також для прибирання доріг від снігу, буде задіяно 5 МАЗів, 14 тракторів та 3 КДМ. Також ми закупили один додатковий мінінавантажувач для прибирання тротуарів. Буде задіяно 5 солерозкидачів та 5 відвалів для снігу, які встановлюватимемо на орендовану техніку, - говорить директор підприємства. 

Також він зазначив, що для зимового утримання будуть задіяні всі працівники бригад, які є на підприємстві. Ті бригади, котрі були задіяні для ремонту дорожнього покриття, обслуговування мережі зливових каналізацій та прибирання прибордюрної частини доріг перейдуть на очищення снігу. 

Нині на КП “ЧЕЛУАШ” заготовлено 270 тонн піщано-соляної суміші, придбано 1400 тонн солі, 400 тонн піску для утримання проїзної частини доріг, 40 м3 гранвідсіву для посипання провулків та біля 1000 тонн бішофіту для посипання зупинок громадського транспорту.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору