На Черкащині оголосили першу підозру за порушення на виборах

13 листопада 2015, 15:59

суд

Кримінальне провадження було відкрито за статтею 158-1 Кримінального кодексу України. Підозру оголосили члену виборчої комісії однієї з виборчих дільниць Звенигородського району.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Як встановили слідчі, 45-річна член виборчої комісії, виконуючи обов’язки по видачі бюлетенів, в приміщенні для голосування умисно видала бюлетені для голосування виборцю на ім'я особи, яка на час проведення виборів померла, про що зробила відповідні записи в контрольних талонах до виборчих бюлетенів. Слідчі дії по справі тривають.

Це найпростіше в рамках слідства та доказової бази кримінальне провадження, серед відкритих цього року за порушення виборчого законодавства. По решті справ тривають активні невідкладні слідчі дії. Проте робота поліції не завершується лише розслідуванням виявлених порушень. Заяви та повідомлення, які зараз надходять до Главку поліції області про порушення виборчого законодавства, також перевіряються і в разі підтвердження порушень вони будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, по яким в подальшому проводитиметься об’єктивне та неупереджене розслідування.

На наступному тижні слідчі органи планують оголосити ще ряд підозр по інших кримінальних провадженнях, які відкрили за порушення під час жовтневих виборів.

Поділитись

Коментарі

Вгору