За три тижні правоохоронці так і не знайшли тих, хто отруїв собак Карася

13 листопада 2015, 16:25

4eda5cd1460aa2ffdf931d476af11c872

Правоохоронці ще й досі не знайшли зловмисників, які перед виборами 25 жовтня, проникли у помешкання Павла Карася (у той час він був одним із кандидатів на посаду міського голови Черкас - ред).  З того часу пройшло вже майже три тижні.

- Слідство триває, поки слідчі не повідомляють мені, чи мають якийсь прогрес у просуванні справи, - повідомив у коментарі "Про все" Павло Карась. - Я ж принципово не втручаюся у хід розслідування. Звісно, мені хотілося б, аби людей, які проникли у помешкання знайшли того, або принаймні наступного дня.

Павло Карась припускає, що ймовірно розслідування так повільно просувається через те, що наразі йде переформатування міліції у поліцію.

- Можливо, це і затягує слідство. Але та мерзота, яка тоді проникла у домоволодіння, повинна понести покарання, - наголошує Павло Карась.

Нагадаємо, пригода трапилася напередодні виборів. 24 жовтня близько 22.30, в помешкання кандидата на посаду міського голови Черкас Павла Карася проникли невідомі, які не забрали жодних цінних речей, окрім відео реєстратора, та отруїли собак породи мастиф. Одна з них не вижила, іншу лікарям вдалося врятувати.

Поділитись

Коментарі

Вгору