У Черкасах невідомі розстрілюють собак і котів через безкарність?

13 листопада 2015, 15:37

Жорстоке поводження з тваринами і далі залишається актуальною темою. Ледь не щомісяця зоозахисники фіксують отруєння та розстріли безпритульних собак і котів. І хоча в Україні ще у 2006-му році було прийнято закон, який мав би захищати чотирилапих від негуманного поводження, він досі існує лише на папері, інформує ЧСН.

Ветеринар Андрій Денисенко показує кулю, яку він виявив під час обстеження сіамського кота.

Свого чотирилапого улюбленця черкащанка Тетяна виявила вдома закривавленим. Жінка проживає у приватному будинку, тож кота щодня відпускала у двір на прогулянку.

Здогадки Тетяни підтвердив ветеринар. Та, на жаль, тварину врятувати не вдалося. Випадки вогнепальних поранень котів та собак із пневматичної зброї останнім часом зустрічаються все частіше – наголошує головний лікар ветеринарної клініки Микола Денисенко.  

Такі випадки стаються через відсутність покарання людей за жорстоке поводження з тваринами – переконана черкаська зоозахисниця Леся Матвєєва. Каже, волонтери неодноразово виявляли факти отруєння, розстрілу котів і собак, діставали їх із капканів. Втім, досі жодна людина не була покарана за свої вчинки.

Поділитись

Коментарі

Мила сказав:

ужас. просто нет слов. на глазах слёзы от таких фактов. За что спрашивается… Таких людей надо жестоко наказывать. но у вы наши законы писаны так как писаны, то есть никак… Очень жаль животных, и все больше живя вреди людей понимаешь что они лучше, добрее и умнее! Да умнее!

Вгору