Перейменування черкаського зоопарку обговорюватимуть після виборів

20 лютого 2019, 10:55

Питання перейменування черкаського зоопарку обговорюватимуть після виборів

Повторні громадські слухання щодо перейменування "Черкаського зоологічного парку" на "Черкаський зоологічний парк "Roshen" проведуть уже після президентських виборів. Про це в коментарі "Про все" повідомила заступниця міського голови Людмила Бордунос.

- Оскільки компанія "Roshen" пов'язана із чинним президентом, тому повернемося до цього питання після виборів, - додала Людмила Бордунос.

Нагадаємо, наприкінці минулого року корпорація "Roshen" звернулася до міського голови Черкас із проханням відобразити бренд "Roshen" в назві Черкаського зоопарку. Компанія запропонувала інвестувати у комунальний заклад додаткових 50 мільйонів гривень і продовжити його модернізацію в обмін на відображення свого бренду в назві.

Перші громадські слухання з цього питання мали відбутися 26 жовтня 2018 року, проте зібралися лише 10% осіб від необхідної кількості.

Ольга сказав:

Рошен – це шоколадна імперія. До чого тут зоопарк? До того ж, люди не в захваті від цієї ідеї. От запитайте їх – УСІ будуть проти. Багато меценатів підтримують якісь заклади, то що, усе називати їх іменами???

Анатолий сказав:

не будет этого! только Конти

Вгору