Громадські слухання щодо перейменування черкаського зоопарку “провалилися”

26 жовтня 2018, 17:46
Громадські слухання з приводу перейменування Черкаського зоопарку на "Черкаський міський зоологічний парк "Рошен" повинні були відбутися сьогодні, 26 жовтня, в міському БК ім. Кулика.
Втім, на обговорення зібралися лише 10% осіб від необхідної кількості. За ініціативою заступника міського голови Черкас Ігоря Волошина, присутні на заході провели громадське обговорення.
Директор Черкаського зоопарку Євген Ван повідомив присутнім, що Корпорація "Рошен" вже тривалий час фінансово допомагає очолюваному ним підприємству, тому він не проти внесення змін в назву черкаського звіринця.
- Черкаський зоопарк належить до території природно-заповідного фонду України. Тобто, попри деякі побоювання щодо можливої приватизації зоопарку, цього не станеться, - пояснив пан Євген.
Зі слів представниці корпорації, директора з розвитку соціальних проектів Корпорації "Рошен" Ірини Пономаренко, вже багато коштів було інвестовано в розвиток та реконструкцію черкаського зоопарку. Тому зараз постало питання про відображення бренду інвестора в назві закладу.
У коментарі "Про все" Ігор Волошин зазначив, що оскільки містяни не прийшли на громадські слухання у департаменті обговорять інший формат вивчення громадської думки з цього питання.
Поділитись

Коментарі

Вгору