На Черкащині почали латати розбиті після зими дороги (фото)

20 лютого 2019, 10:07

На Черкащині почали латати розбиті після зими дороги (фото)

У Черкаської області з метою усунення ямковості та деформацій покриття проїзної частини автомобільних доріг Черкащини, які виникли внаслідок коливання температури повітря в зимовий період, продовжуються роботи з аварійної ліквідації ямковості на дорогах загального користування державного значення.На Черкащині почали латати розбиті після зими дороги (фото)Минулого тижня ліквідували понад 1200 квадратних метрів ямковості та деформацій покриття. 18 лютого ліквідовано понад 560 квадратних метрів ямковості.На Черкащині почали латати розбиті після зими дороги (фото)За сприятливих погодних умовах роботи тривають на автошляхах державного значення: М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам'янка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук.На Черкащині почали латати розбиті після зими дороги (фото)На дорогах у Черкаській області проводять роботи з аварійного ямкового ремонту холодним асфальтобетоном та методом просочення.На Черкащині почали латати розбиті після зими дороги (фото)Аварійні роботи з ліквідації ямковості - це тимчасовий вимушений захід, який застосовується для усунення деформацій покриття, для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування. Із початку 2019 року, застосовуючи холодну асфальтобетонну суміш, ліквідували понад 4 570 квадратних метрів ямковості.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Коментарі

Квв сказав:

У нас все по Крилову… Зараз в мокре…, а потім скажуть: Коштів не має, скінчилися (нам же не їздить, головне заліпить) МАБУТЬ І ДОМА В СЕБЕ ТАК РОБЛЯТЬ… КерОвники срані… проїдьте на ЦПП Оршанець… Чи западло це робить… ОСЬ ДЕ МИ ЛЮДИ ВГАЧУЄМО СВОЇ КОШТИ ПО ДЕКІЛЬКА РАЗІВ НА М. КВ. ІЗ СВОЇХ КИШЕНЬ, А ВОНИ НАС ІЩЕ ЗА ДУРНІВ ДЕРЖАТЬ… ДО СТІНКИ ТРЕБА…!!!

Галина сказав:

Коли начнеться ремонт дороги корсунь – городище

Олексій сказав:

Жодної залатаної ями, від Сміли до Умані та від Золотоноша до Черкас, сьогодні їздив. Може це про якісь інші дороги стаття, а не про ті, що в Черкаській області?

Олександр сказав:

Внаслідок коливання температури?
Може внаслідок спизд…еності бабла ?
Не пишіть х…йню… В Канаді, Норвегії, Фінляндії, Швеції… – там “коливання температури” НЕМАЄ!?

Вгору