Перевізники продовжили страйк: на дороги Черкас випустять додаткові тролейбуси

11 листопада 2018, 23:18

У понеділок, 12 листопада, на вулиці міста вийде підсилений склад тролейбусів у кількості 60-ти одиниць.

Про це у Фейсбук повідомив представник громадської ради при КП "Черкасиелектротранс" Валерій Мироненко. 

Будуть підсилені такі маршрути:

- №8 (Аврора- вул. Руставі). На лінії буде працювати два тролейбуси. Перший буде відправлятися з кінцевої зупинки Руставі о 6.55. З Аврори - о 8.04.

- На вулиці Луначарського буде курсувати один тролейбус №4 і два тролейбуси №4а. Перший відправлятиметься з вул. Луначарського о 7.10. Із залізничного вокзалу у бік вул. Луначарського - о 6.23.

- №2 (вулиця Пацаєва - шовковий комбінат по вул. Чорновола). Буде працювати два тролейбуси: перший відправлятиметься з Пацаєва о 7:10, а додатковий - о 7.32.

- №50 (аеропорт-вантажний порт). Буде курсувати два тролейбуси з інтервалом руху 30 хв. Перший відправлятиметься з вантажного парку о 7.20.

На інших маршрутах рух тролейбусів здійснюватиметься за звичним графіком. Лише на деяких маршрутах №1 і №7а будуть додані додаткові машини.

- Якщо до вечора питання повернення приватників на вулиці міста не врегулюють, буде розглянуто  питання про подовження часу курсування тролейбусів. Шановні пасажири і мешканці Черкас, у розкладах руху можливі зміни, тому просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Колектив КП "Черкасиелектротранс" робить все можливе, щоб завтра охопити максимально всі райони міста і вчасно доставити всіх містян на свої робочі місця, - зазначив пан Валерій.

Нагадаємо, з неділі, 11 листопада, черкаські перевізники оголосили страйк. У зв'язку з чим у місті зупинено рух міських автобусів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору