“Черкаські Мавпи” у важкому поєдинку поступилися “Хіміку”

12 листопада 2018, 07:58

Черкаські Мавпи у важкому поєдинку поступилися Хіміку

Черкаські Мавпи приймали южненський Хімік в інтригуючому матчі 6-го туру регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Про це інформують у прес-службі черкаського клубу.

Господарі в дебюті гри приголомшили южненців потужним ривком 22:10. Команда Максима Міхельсона реалізувала більше 80% кидків з гри, а левову долю очок Хімік пропустив через фарбу. Під кінець стартової десятяхвилинки гостям вдалося додати у захисті і скоротити відставання.

Продовжили свій вдалий відрізок підопічні Віталія Степановського вже у другій чверті, на старті якої зробили ривок 11:4 і навіть зуміли вийти в лідери. Мавпи погано відіграли в захисті, дозволивши южненцям зробити цілу серію ендванів, і стали більше втрачати м’яча, однак останнє слово було за ними. Захопившись швидкими атаками, хіміки пропустили ще один міні-ривок, який дозволив господарям піти на перерву за 7 очок переваги.

У гостей 29 очок на двох вже за першу половини до свого активу записав американський тандем южненців Джонс - Едвін, однак більш командна атака від черкасців дозволила їм виграти 20-хвилинку.