Перевізники хочуть компенсувати свої витрати з міського бюджету

27 лютого 2018, 13:42

У випадку відмови підвищити плату за проїзд перевізники вимагають відкшодувати різницю з міського бюджету, про це заявила директор АТП 17127 Олена Куниця на нараді з керівництвом міста.

- Якщо виконком хоче залишити ціни на рівні 4 гривень за проїзд, то тоді нехай місто з бюджету компенсує різницю в тарифах, - заявила вона.

Олена Куниця аргументує позицію перевізників тим, що відбувається подорожчання палива та було піднято мінімальну заробітну плату. У зв’язку з цим вони вимушені піднімати ціну на проїзд, оскільки тариф у 4 гривні не забезпечує витрати на перевезення.

Нагадаємо, сьогодні черкаські перевізники на півтори години зняли з маршрутів автобуси.  У такий спосіб вони вимагали підняти плату за проїзд до 5 гривень.

Заступник міського голови Черкас Ігор Волошин назвав дії перевізників неприхованим шантажем. 

А заступниці міського голови Людмила Бордунос повідомила, що у такій ситуації угоди про перевезення будуть розірвані, якщо черкаські перевізники не дотримуватимуться вимог із боку міської влади (встановлення трекерів, комфорт перевезень тощо).

Поділитись

Коментарі

Невідомий Гість сказав:

Губозакатувальну машинку їй потрібно, а не компенсацію, за такий рівень послуг.

АНОНІМ сказав:

ПРО ЯКИЙ КОМФОРТ ЙДЕ МОВА?За що там платити 5 грн?Особливо тоді, коли стоїмо з дитиною о 7 годині ранку і не можемо “залізти”в той автобус.Дуже замало автобусів, люди до роботи не можуть добраться- це жах!!!!

Рома сказав:

Не вигідно – закрився і пішов на підрпиємство працювати або вагони розгружати . Задовбали суки. Грошей їм мало на джипи дачі

Вгору