Область обіцяє відремонтувати багатостраждальну дорогу через Смілу

27 лютого 2018, 14:11

Дорогу з Черкас на Умань, що проходить через Смілу, можливо, відремонтують уже цієї весни. Про це під час сьогоднішньої координаційної наради в ОДА повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, пише Прочерк.

– Розпочнемо навесні, – сказав Юрій Олегович. – Цьогоріч є фінансування на комунальні дороги.

Голова ОДА попросив керівництво Сміли до вівторка надати пропозиції щодо ремонту дороги, на яку в області «найбільше нарікань».

У свою чергу секретар міськради Сміли, в.о. міського голови Костянтин Синьогуб повідомив, що проектно-кошторисну документацію на цю дорогу (на суму 25 млн грн) уже підготовлено.

Крім того, Юрій Ткаченко закликав Службу автомобільних доріг негайно, як тільки це буде можливо, відремонтувати низку інших найбільш проблемних доріг Черкащини, зокрема дорогу Р10 через Мошни (там місцеві жителі погрожували перекрити дорогу, якщо її не буде відремонтовано). У Службі автомобільних доріг пообіцяли, як тільки середньодобова температура підніметься вище нуля і дозволятиме погода, зробити на цій дорозі повноцінний ямковий ремонт.

 

Поділитись

Коментарі

Не сліпий сказав:

Не правильно,бо якщо область відремонтує-то за обласний бюджет.Нехай ремонтують власники багатовантажних ФУР,бо це вони побили і розтрощили дороги по всій Україні,і взагалі треба заборонити експлуатацію такого транспорту в країні і на всіх дорогах,крім спеціально побудованих, як в Європі.

Володимир сказав:

Хтось десь бачив ваги в місті чи області? Я ні. В Умані і то відключені стоять.В Олександрівці на кордоні з черкащиною регулярно стоять. А нашій області в тому році виділили 3 шт. А може голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко не зацікавлений в ваговому контролі на дорогах? Може в когось -авто чи -агробізнес є???

Вгору