Черкаські перевізники знімають з маршрутів усі автобуси, – Нищик

27 лютого 2018, 11:51

Секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик просить жителів повідомляти про відсутність автобусів на міських маршрутах, оскільки, за його інформацією, з сьогодні з 12 години дня  перевізники зніматимуть транспорт з маршрутів.

- Усі перевізники Черкас на знак протесту проти відмови виконкому підвищувати тарифи на перевезення планують сьогодні з 12 години дня зняти автобуси з усіх маршрутів міста, - повідомив у коментарі "Про все" секретар міськради. - Зараз проходить нарада під керівництвом заступника міського голови Ігоря Волошина та за участі працівників комунальних підприємств та профільного департаменту, на якій вирішують питання про мінімізацію можливої шкоди, яку принесе відмова маршрутників від перевезення.

Як зазначив Ярослав Нищик, стосовно перевізників, котрі підуть на такий крок, буде одразу застосовано санкції у вигляді розірвання угоди про перевезення. Також він попрохав мешканців міста одразу повідомляти до міськради та відповідних служб інформацію про відсутність автобусів.

Поділитись

Коментарі

Не сліпий сказав:

Убрать к чёртовой матери всех частных перевозчиков с их аварийными убитыми микроавтобусами и непомерными расценками,и возобновить работу доступного и вместительного муниципального транспорта!!!

Ожидающий сказав:

Давно пора, видимо троллейбусы докупали не зря.

Вячеслав сказав:

Якщо для вас 1 гривна щось вирішує, тоді люди добрі ходіть пішки

Олександр сказав:

Чудово що Ви багата людина, але збільшили на 1 грн і я вже мушу витрачати 450 грн на місяць.

Даша сказав:

кожен день 4 поїздки мінімум, це +4грн в день і 120 за місяць. А якщо взяти міський пасажиропотік… Так, вирішує. І обурює самовілля, нормальні люди про страйк попереджують. Дякую тролейбусникам, що вони їздять і допомагають місту в таку погоду, дай вам Бог здоров’я!!!

Вячеслав сказав:

Коли піднімають комуналку за цей період на 300 відсотків то ви рлатите і мовчите. Коли піднімають ціни на продукти втричі ви купуєте меньше алеж купуєте. А коли перевізники за цей час хочуть підняти тариф всьогл на 25 відсотків за для того щоб якось вижити і не зупинитися повністю(хоча у них також є сім’ї, треба отримувати хочаб мінімалку) то ви піднімаєте гвалт. Доді не піднімайте чиновникам зарплати , не піднімайте ціни запчастини і на продукти , на комуналку. А то якось не правильно все виходить одні хочуть їздити і не витрачати а інші хай за “дякую” возять. Ні люди добрі , так не має бути. І не треба робити з перевізників “цапа відбувайла”, там теж працюють люди, які також хочуть істи, а не тільки ви.

Не мовчатиму сказав:

Як би вас послати культурніше? За що платити більше?
-Маршрутки “ходять” не за графіком
-Водії ганяють як на болідах
-Кондуктори хамлять пасажирам
-Отоплення дуже погане
-Стан маршруток- аварійний
-Перевізники на критику не реагують
-В годину пік всі маршрутки перевантажені
Це далеко не повний список пролюбів перевізників! За що платити більше?!

Роман сказав:

Так вирішує,як що ти отримував мінімальну пенсію і зарплату як більшість людей,я побачив як би ти співав!!!

Сашко сказав:

Яка 1 гривня, а 4 не хочеш! З пересадкою на роботу і з роботи, а якщо іще дитину в садок чи якийсь кружок, то іще більше виходить!

Креатифф сказав:

А сервіс куди дівать? Власні ремонти, оголошення зупинок, невзяття стоячих пасажирів, хамство… І взагалі, 1 грн – це піввартості проїзду в тролейбусі! Може міській раді КП створить з маршрутками або розширити тролейбусний парк автобусами…

Maria сказав:

Конечно 1 гривна не деньги- это если мы все такие бесхебетные и позволяем себя шантажировать и унижать ультиматумами- тогда конечно давайте встанем на колени и тупо склоним “голову сколько хотите может 10 грн. сразу ” ну чтоб уже наверняка аппетит удовлетворить перевозчиков. И респект выконкому!!! Силы воли устоять перед шантажом!!

Федір сказав:

Ми будемо ходити пішки, через відношення перевізників до місцевих жителів. Це відвертий плювок на громадян. Тож хай заробляють де інде але не в нашому місті.

Антон сказав:

Одна гривна ничего не решает это правда! НО есть одно но, с каждого по гривне не много ли? Пускай с кондукторов и водителей те что работают на маршрутках забирают выручку на конечных остановках которую они на пару там делят после каждого круга.А то обдирают пенсионеров и реально инвалидов .Сам видел как кондуктор жирная баба которая жрет в три морды, с инвалида который предоставил документы вымогала деньги( люди сидевшие рядом оплатили за проезд !Стыдно просто стыдно такими быть .Я не против платить 5 гривень, но я против платить работникам маршруток дурные деньги, которые разделят с водилой на конечной остановке! Они тоже получают зарплату а не выручку с круга .

Вася сказав:

Якщо для Вас 1 гривня щось вирішує то віддайте ліцензію на перевезення!

юзр сказав:

Да! Вот мимо 5 полеклиники проехало уже штук 5 гнилых и пустых Богданов.. Люди стоят дальше на остановке

Віталій сказав:

Об 11.30 вже не було маршруток по Смілянській до центру.

Віталій сказав:

Пусть и дальше бастуют….Обойдемся троллейбусами..
.

unknown сказав:

Надежда на то, что горсовет решит что выгоднее развивать электротранспорт (пассажирам дешевле, и казна богатеет)

Ірина сказав:

Я за те щоб прибрати автобуси з міста – лише гонки влаштовують та повітря забруднюють. Тролейбуси і економний транспорт, іпасажирів вміщують більше.

Сергій сказав:

Чекаю на маршрутку в районі Міленіума 20 хв нічого не їздить

Роман сказав:

Тролік 10 тобі вдопомогу,сьогодні троліки рулять і касу піднімуть!!!

Саша сказав:

Эти казлы уберут маршрутки на день,а потом назад вернут.Денежки же неохота терять!!!

Роман сказав:

Круто,замість того щоб заробити,вони тупо ганяють пусті маршрутки поки люди на морозі стоять,напевно пальне в ціні впало що можна кататись без пасажирів,5 грн.за проїзд,гамна їм,нехай знімають всі свої рейси,закривають контори і сидять без роботи!!!

Роман сказав:

Нехай знімають всі свої рейси і сидять дома,або самі іздять по 5 грн.

Анастасия сказав:

Лучше больше троллейбусов, в них намного комфортнее ехать. Не боишься что отпадет колесо как на дня в 115 маршрутке по дороге домой.

Замёрз как собака сказав:

С 11.35 до 12.40 БОЛЬШЕ ЧАСА ни пятёрки ни тридцатого, только два забитых 31 и 115

Андрей сказав:

Нужно оштрафовать перевозчиков. А именно лишить лицензии а транспорт выкупить по остаточной стоимости (автобусы ведь старые значит и цена ниже рыночной)
. Все равно предпринимателям не выгодно возить Нас так пускай не возят.

Василь сказав:

Так як зробили кажись у м.Тернопіль, під час страйку розірвали з великорозумними зажравшимися перевізниками угоди та заключили з іншими по старих цінах.

Квентін Буратіно сказав:

Повністю згоден з такою резолюцією міськради. Аби ж вони тільки дотримали слова. Викинути нахрін таких перевізників з їхніми гнилими,пропахлими паливом і пітняками,бляшанками. Хто хоче працювати-нехай купують пристойні автобуси (саме автобуси,а не душогубки з одним люком у 45-ти градусну спеку і без місця для колясок),і ласкаво просимо

Вячеслав сказав:

Я не багата людина , але вважаю що втрачу більше ніж 120 гривен коли не встигну на зустріч або на роботу. Треба щоб була альтернатива. Хто хоче хай їздить тролейбусом по дві грн, а хто хоче буде їздити машруткою по 7 грн. Повинен бути просто ринок перевезення а не монополія мерії. Коли буде ринок тоді все стане на свої місця. А зараз ручне (штучне) керування економікою, тому нічого і не працює і немає позитивної динаміки.

Роман сказав:

Ну так якщо заробляєш 10 кусків,нащо тобі та задрипана маршрутка за 7грн.можеж замовляти таксі і їздити кожен день на роботу з комфортом і без запізнень,тобі ж байдуже скільки платити за проїзд!!!!

Сергей сказав:

Полностью поддерживаю мнение о том, что пора убрать к чёртовой матери всех частных перевозчиков с их аварийными убитыми микроавтобусами, непомерными расценками и возобновить работу доступного и вместительного муниципального транспорта.

ОЛЕНА сказав:

Лишити всіх бастуючих перевізників ліцензії і нехай сидять без грошей і роботи на біржі!!! А то як вирішили у виконкомі прорахувати кількість пасажиропотоку по рейсам так вони і страйкують. Ще жоден перевізник не дав згоди на впровадження електронного квитка,мабуть є що приховувати???

Креатифф сказав:

Бо простежується явна спекуляція і шантаж! Де розрахунки вартості? Де незалежна компанія з розрахунком, де сервіс, яка вартість перевезень в інших містах (схожих за протяжністю маршрутів)?

Александр сказав:

.. я бы за то, чтобы маршрутки с города убрать вообще, летом в городе дышать нечем… тралики форева! + гонки, что они устраивают…

Оля сказав:

Сначала пусть сделают качество, а не водитель позволяет курить при езде, кондуктора злее “собак” , заходишь и думаешь доеду я или нет!! И зарплаты пусть поднимут!!!

Олександр сказав:

Подивіця на чому їздять власники маршруток Дзюба .Шевченко.Соломяний.та інші машини дешевше 50 тис доларів немає.і нових автобусів нагрибли .тож з людей потрібно викачать останнє.бо вони привикли добре жрать і пить……Козли забрать у них маршрутаи.зай зайдуть перевізники чужі хоч нетак обідно буде

Гость сказав:

А маршрутки как были ржавые и разваленные так и останутся

Вячеслав сказав:

Питання не в тому хто скільки заробляє (не лізь в чужий гаманець). Питання в тім що немає конкуренції а точніше здорового ринку перевезення. Якби він існував не стояло би питання ціни а перевізники самі були зацікавлені і в якосі і цені. Так в усьому цивілізованому світі. А у нас хто більше дасть. Оті маємо що маємо. Я запізнююсь, їду на таксі, а як маю час їду тролейбусом чи маршруткою. А на рахунок пенсіонерів чи малозабезпечненних верств населення,так це питання не до перевізників а до мерії. Для того ми їх і вибирали. А не бізнес ділити.

Роман сказав:

Я чужі гроші не рахуюю(якби взяв то не віддав і дозволу не питав)про яку конкуренцію і альтирнативний ринок перевезення може йти річ,як тут заполонили все приватні перевізники,у відповідь: ти що тут забув,йди звідси,щоб ми тебе більше не бачили це наша територія і таку ситуацію я спостерігаю досить давно!!!

Троль сказав:

Пане Вячеслав,а що таке Олігополія?

Владимир сказав:

В судебном порядке, разорвать договоры с перевозчиками. Объявить тендер на перевозки, приоритет троллейбусы.

Ярослав сказав:

Я просто нерозумію, люди, ціни піднялися на все . Чому проїзд ще не піднявся? Порахуйте самі: ціну топлива+ціну запчасти+зарплату водіям+податки і бажано щоб і власник заробив.
Всі скаржаться на стан автобусів, а за які гроші їх ремонтувати? Я вже не говоря про те, щоб оновлювати автопарк.
Подорожання вимушене як це прикро неболо. Воно потрібне і не наодну гривну.Вартість проїзду повинна починатися від 10 гривен.

Роман сказав:

Можеж вже починати
їздити по 50 грн. в маршрутці по місту,в нас тільки одне вирішення проблем підняття цін,а для чого шукати інші альтернативні рішення проблем,краще сидіти в офісі і сидіти задницею яка ледь в крісло влазе і ні про що не думати,чому я маю кормити іхні задниці???

Вова сказав:

Якщо замість бляшанок будуть їздити комфортні автобуси, то можна платити. За ці бісові бляшанки і 4 гривні багато

Ми це вже проходили сказав:

Кілька років тому ми вже чули ті ж самі аргументи щодо необхідності підвищення вартості проїзду. Підвищили. І що? Може з’явилися нові автобуси, призначені для перевезення пасажирів по місту? Які були убогі й обшарпані, такі й лишилися. Як не дотримувалися графіку, так і не дотримуються. Те ж саме буде і тепер. Одне бла-бла-бла з боку перевізників. Підтримую думку, що піднімати вартість проїзду заради прибутку приватних перевізників немає сенсу. Треба вдосконалювати муніципальний транспорт

Роман сказав:

Підтримую!!!

Сергей сказав:

Нашли когда бастовать! Ненаелись!мало!ничего накормим!

Марина сказав:

Не надо рассказывать,Вы все только в пенсионный показываете 3700 ,а в конвертах ещё столько же получаете и это кондуктора,а сколько получает начальство остаётся только догадываться и плачете ,а у большинства черкащан на руки и трёх тысяч нет и несколькими пересадками добираться нужно и плюс ребёнок которого 20кг веса и за него платить тоже нужно как за стокилограмового мужика,да хотябы сервис был нормальный ,а 20 вообще ездит раз в 30 минут вместо заявленных 10 минут интервала!Так что господа предприниматели если хотите продавать свои услуги дороже работайте над сервисом!На данном этапе в троллейбусе ехать комфортней и безопасней!

Черкащанка сказав:

Підтримую. Мерія повинна розірвати договори і забрати ліцензії у перевізників, які залишили людей в таку негоду стояти на зупинках, а не піддаватись шантажу і проводити переговори щодо підвищення проїзду. Нехай наші перевізники дізнаються, як в Європі відносяться до пасажирів і як надаються такі послуги, а потім просять піднімати плату за проїзд.

Вікторія сказав:

У Києві проїзд автобусами 4 грн! І автобуси набагато комфортніші, а відстані більші!

Вероника сказав:

И 115 тоже ходить не будет?

Яна сказав:

Сьогодни з дитиной чекала автобус пив тори години

Олександр сказав:

Я підтримую міську раду,хоч я і користуюсь маршрутками але ради тако я можу на роботу їздити тролейбусом. Чому проїзд повинен коштувати 5 грн не розумію.

Вгору