Партія “Слуга Народу” висуватиме Віталія Войцехівського кандидатом у народні депутати

07 вересня 2021, 10:42

Чинного очільника Золотоніської громади Віталія Войцехівського висуватимуть кандидатом у народні депутати від політичної партії «Слуга Народу» по 197 виборчому округу. Таке рішення ухвалила Політична Рада партії.

Розглянути кандидатуру Віталія Войцеівського рекомендувала Політрада Черкаської обласної організації «Слуги Народу». Перед цим волонтери й активісти зібрали на його підтримку понад 20 тисяч підписів. А це, переконані в партії, свідчить про значну довіру черкащан.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко відзначив, що досвід роботи Віталія Войцехівського буде корисним у його можливій роботі в парламентському Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

- Мер Золотоноші – адепт децентралізації. Він вже проїхав всі громади та знає їх проблеми. Має конкретний план позитивних змін в регіоні, знає, чого очікують люди. Нам у комітеті не вистачає людини, яка займає посаду міського голови, – заявив Олександр Корнієнко.

Сам Віталій Войцехівський зазначив, що на посаді народного депутата зможе вирішуватиме проблеми свого регіону, з якими особисто стикався на посаді міського голови. Передусім, він планує працювати над продовженням реалізації на Черкащині інфраструктурних ініціатив Президента України з поліпшення стану доріг, капремонту медзакладів та дитсадків.

Також своїм завданням у статусі народного депутата Віталій Войцехівський вбачає запуск інвестиційних проєктів, які створюватимуть нові робочі місця в регіоні.

- Якщо збільшити кількість робочих місць, це буде додаткове надходження платежів. Ми розуміємо, що ПДФО – це основна стаття доходу місцевих бюджетів. Що для цього можна зробити і в Золотоноші, і на Черкащині – це створення індустріальних парків, - наголосив він.

Крім того, на його думку, треба реалізувати туристичний потенціал Черкащини.

- Варто створити туристичне кільце. В рамках цього кільця наш регіон може відвідувати більше 2 млн туристів на рік. Все це також стимулюватиме створення робочих місць, - заявив Віталій Войцехівський.

Нагадаємо, що під час місцевих виборів восени 2020 року золотонісці втретє обрали Віталія Войцехівського своїм головою. Йому віддали свої голоси понад 55% виборців.

Проміжні вибори по 197 округу відбудуться тому, що в березні Верховна Рада достроково припинила повноваження народного депутата України Олександра Скічка у зв’язку з призначенням його на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації. Відтак, згідно з рішенням ЦВК мешканці округу обиратимуть свого депутата 31 жовтня 2021 року.

*політична реклама

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору