Парк Хіміків хочуть «закільцювати» кілометровою доріжкою

05 липня 2018, 18:53

У «Дирекції парків» виготовляють проект понад кілометрової доріжки, яку планують облаштувати по периметру парку. Про це інформує очільник КП «Дирекція парків» Володимир Стойко.

- Згідно з проектом, доріжка «обійде» увесь парк Хіміків і це дасть можливість людям більш якісно відпочивати, займатись спортом, - зазначив Володимир Стойко. - Оскільки цей маршрут до вподоби місцевим спортсменам, то була ідея розмістити на новій доріжці інформаційні вказівники, таблички чи зробити надписи з цікавими спортивними фактами.

Вартість проекту з вимірювальними роботами складає 65 тисяч гривень. Після завершення лишиться 285 тисяч гривень, що спрямовані цього року на парк Хіміків. Однак, щоб реалізувати проект, цих грошей не вистачить.

- Ми зможемо зробити лише частину, а потім будемо звертатися до міської ради з проханням спрямувати кошти на решту ділянки, - розповідає директор комунального підприємства. -  А можливо ще знайдуться благодійники, які захочуть підтримати черкаські парки і допоможуть з облаштуванням.

Саме коштами небайдужих вдалося дати старт новій доріжці. Їхніми силами уклали перші понад 200 метрів. Скільки витратили на роботи, порахувати складно, адже кожен із причетних виконував посильні для себе функції: розробка проекту, придбання матеріалу, виконання робіт тощо.

- До мене звернулися місцеві жителі з проханням зробити це місце комфортним для прогулянок, - розповідає депутат міськради Олександр Радуцький. – Тому ми разом із Олегом Скальком, Андрієм Більдою, Араіком Мкртчяном та за підтримки ТОВ «Райагробуд» вирішили зробити 200 метрів доріжки за власні кошти. Це стало поштовхом для більшого проекту.

Перші дві сотні метрів поклали за 3 тижні. Решту проекту сподіваються реалізувати вже цього року.

Вгору