Паралімпійка з Черкащини перемогла в номінації конкурсу ТОП-10 видатних молодих людей

06 березня 2015, 16:46
Фото: сhampionat.com

Фото: сhampionat.com

В Українському домі в Києві 28 лютого пройшов фінал конкурсу «Десять видатних молодих людей України 2014». Цей захід дає унікальну можливість відзначити професіоналів і підприємців віком до 40 років, які досягли значних успіхів у науці, бізнесі, громадській діяльності та творчості й здатні надихати інших своїм прикладом, інформує Ресурсний центр Гурт.

Український відбір мав два нововведення. По-перше, він був відкритим, тобто подати свою кандидатуру міг абсолютно кожен. По-друге, до анкети необхідно було додати відеоматеріал. Організатори дійшли висновку, що особисте відеозвернення номінанта чи сюжет про нього дадуть більше можливостей для оцінки діяльності учасника.

Однією з переможниць у номінації «Персональні здобутки» стала уродженка Черкащини 33-річна Людмила Павленко ‒ член паралімпійської збірної України. Вона першою заявила ідею «Мир Україні» на закритті Параолімпіади в Сочі у 2014 році. Наразі спортсменка живе у Харкові.

Довідково. Людмила Павленко - багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів і кубків світу з лижних гонок та біатлону 2003–2005 років. Одна із лідерок паралімпійської збірної команди зразка 2006 року. Чемпіонка і срібна призерка з біатлону та бронзова призерка з лижних гонок кубку світу 2009 року м. Сьюсьоен (Норвегія); срібна і бронзова призерка з біатлону та дворазова бронзова призерка з лижних гонок чемпіонату світу 2009 року з лижних гонок та біатлону у м. Вуокатті (Фінляндія). Нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня (2006 рік).

Коментарі

Вгору