Пам’ятник афганцям поки законсервують, а підрядник візьметься за пам’ятник учасникам АТО

27 серпня 2019, 21:33

Пам’ятник афганцям поки законсервують, а підрядник візьметься за пам’ятник учасникам АТО

22 серпня департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради уклав угоду на будівництво меморіального комплексу пам’яті учасників АТО в Черкасах, інформує "18000".

У результаті переговорної процедури підрядником визначено ТОВ “Гарант”. Вартість робіт склала 2,6 млн гривень, а самі роботи мають бути завершені до кінця цього року.

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук міський голова Анатолій Бондаренко повідомив, що підрядник уже приступив до робіт.

Графічний проект меморіального комплексту розробила донька загиблого добровольця батальйону “Донбас” Володимира Ложешнікова – Даша Ложешнікова. 

До цього ТОВ “Гарант” виконувало роботи із реконструкції пам’ятника загиблим в Афганістані. Право на ці роботи підприємство здобуло ще в 2016 року. З того часу було освоєно 2,5 млн гривень з 4,4 млн, передбачених договором, втім залишку коштів недостатньо для завершення робіт.

Як повідомив директор підприємства “Черкасиінвестбуд” Іван Будяк, що виступає замовником будівництва пам’ятника загиблим в Афганістані, на його завершення потрібно додатково орієнтовно 4 млн гривень.

На сьогодні таких коштів немає, тому, скоріш за все, між комунальниками та приватником буде розірвано договір. Сам же об’єкт законсервують, поки депутати не передбачать кошти на його добудову. Тоді і проведуть нову закупівлю.

Коментарі

Черкащанка сказав:

Понимаю, что моё мнение ничего не изменит и вряд ли кого-то интересует. Но на душе как-то не очень…Неэтично всё это. Вечная фраза “нету денег”…А каково ветеранам Афгана, вдовам и их детям? Как им объяснить, что на данном этапе “важнее” отдать дань памяти воинам АТО, а не афганцам? И что на один памятник хватает денег, а на другой, уже начатый – нет? Может, “скинемся”?…..

Вгору