У зриві опалювального сезону в Смілі звинувачують депутата міськради

27 серпня 2019, 22:01

У зриві опалювального сезону в Смілі звинувачують депутата

За результатами досудового розслідування Смілянською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно депутата VII скликання Смілянської міської ради Черкаської області, який у неналежному виконанні своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи.

Указана особа обвинувачується в тому, що, виконуючи обов'язки міського голови міста Сміла, достовірно знаючи, що між комунальним підприємством і товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір постачання природного газу, а також про необхідність отримання номінацій на природний газ комунальним підприємством, відсутність в останнього грошових коштів для здійснення платежів за договором, будучи в зв’язку з цим письмово повідомлений директором комунального підприємства про необхідність додаткового фінансування, маючи повноваження та можливість, своєчасно не скликав і не виніс на розгляд сесії міської ради питання щодо фінансування комунального підприємства, що унеможливило вчасне здійснення платежів за договором й отримання номінацій на природний газ на лютий 2018 року. Зазначене призвело до несанкціонованого відбору газу та спричинило матеріальну шкоду комунальному підприємству у вигляді збільшення боргових зобов'язань на суму понад 54 млн. грн.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання за ч. 2 ст. 367 КК України – позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Читайте також: Уряд перевірить, куди “Смілатеплокомуненерго” витрачає кошти і чому накопичують борги.

Коментарі

Вгору