Оперативники затримали черкащан, які облаштували нарколабораторію на Київщині

23 травня 2019, 13:38

Співробітники Управління СБ України в Черкаській області викрили та блокували діяльність нарколабораторії. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Оперативники встановили, що мешканці Черкащини облаштували цех із виробництва метадону на території приватного домогосподарства, розташованого у Васильківському районі Київської області. За попередніми підрахунками, ділки виробляли понад десять кілограмів психотропів щотижня. Готовий «товар» зловмисники збували через власну мережу дилерів у столичному регіоні та в Черкаській області.

Правоохоронці затримали двох організаторів нелегального бізнесу наркотиків поблизу одного із населених пунктів Київської області під час підготовки до реалізації чергової партії. У ході проведених обшуків правоохоронці вилучили обладнання для виготовлення психотропних речовин, понад двісті кілограмів прекурсорів, майже три кілограми метадону та гроші, отримані від реалізації наркотиків.

За попередніми оцінками, вартість вилученої партії метадону за цінами «чорного ринку» становить приблизно семи мільйонів гривень. Наразівирішується питання щодо оголошення затриманим про підозри у вчиненні злочинів та обрання міри запобіжних заходів.

Коментарі

Вгору