Одну з міських родзинок Черкас відключили від електропостачання

31 січня 2018, 22:42

Комунальному підприємству «Черкасиводоканал» держава не відшкодовує кошти по пільгах та субсидіях та вже заборгувала майже 5 млн. грн.

Фактично гарантовані Урядом соціальні гарантії щодо компенсації вартості комунальних послуг нині повністю лягла на плечі підприємства. Це пов’язано, насамперед, з вимогами нового Порядку проведення розрахунків з пільг та субсидій населення, який було затверджено наказом Міністерства фінансів України від 04.01.2018 №1 (надалі Порядок) реалізація якого неможлива із-за невідповідності баз даних надавачів послуг та управлінь соціального захисту.

На підприємстві зазначають, що ситуація й раніше була досить складною, адже, відшкодування коштів відбувалося несвоєчасно та не в повному обсязі. А після прийняття нового Порядку нарахування й зовсім припинилися. Ця проблема є загальною для всіх водопровідно-каналізаційних господарств України.

У зв’язку з відсутністю персоніфікованих баз даних, які вимагає новий Порядок, підприємству не компенсуються ці кошти, які йшли на оплату за електроенергію шляхом взаєморозрахунків.

Як наслідок – від електропостачання відключено резервний водозабір КП «Черкасиводоканал», який використовується в надзвичайних ситуаціях для підвозу автомобілями питної води мешканцям міста та гіперболоїдну вежу Шухова.

За інформацію КП "Черкасиводоканалу"

Коментарі

Вгору