На Черкащині селяни гуртом відремонтували згорілу бібліотеку

31 січня 2018, 22:14

Хороша новина для жителів черкаського села Костянтинівка: там капітально відремонтували згорілу бібліотеку, повідомляє Україна молода.

 Бібліотека була у приміщенні Смілянської міськ­районної благодійної організації інвалідів «Коло друзів», яка допомагала інвалідам з усієї Черкащини. У приміщенні стався підпал.
-Після тієї пожежі ми змушені були покинути згоріле приміщення, в якому впала стеля і не було покрівлі. Разом iз книгами, які вціліли, знайшли притулок у приміщенні сільського ФАПу, де завідуючою Наталя Журбицька, — розповідає  завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою Лариса Тищенко.
За її словами, у такі важкі для країни часи здавалося, що вороття до рідної бібліотеки вже не буде. Але завдяки спільним зусиллям справа таки зрушила з місця і було проведено капітальний ремонт приміщення.
- Всі роботи було виконано за кошти нашої сільської ради, - веде далі пані Лариса.
Наразі сільська бібліотека вже відчинена для відвідувачів, і для Костянтинівки це — неабияка подія. Тут перше в цьому році провели засідання клубу за інтересами «Берегиня», а читачі та гості у захваті від якості проведених ремонтних робіт.

Коментарі

Вгору