Одарич радить черкащанам не користуватися ліфтами

04 грудня 2014, 16:58

elektr

Міський голова Черкас Сергій Одарич радить черкащанам по мінімуму користуватися ліфтами. Така порада народилася у мера міста у зв'язку з аварією на Запорізькій АЕС, виникненням через це непокриваючого дефіциту потужності та введенням в Черкасах графіків вимкнення світла в період пікових навантажень.

Про це він повідомив у коментарі "Про все".

- Немає точних графіків вимкнення світла, і їх не буде, оскільки не можливо передбачити, який дефіцит електроенергії по Україні в Об'єднаної Енергетичної Системи. Тому центральний деспетчер України в разі потреби дає команду "Черкасиобленерго" провести виключення, кожен раз формулюючи ту потребу в економії, яка повинна бути досягнута. Тому виключення проходять нестандартно, кілька разів на день, і можуть змінюватися (бути більшими чи меншими залежно від вказівок Києва). Я думаю, що подібні ситуації можуть тривати до кінця зимового періоду. Я б радив черкасцям по мінімуму користуватися ліфтами, - зазначив міський голова.

Самому ж Сергію Одаричу сидіти при свічках та вечеряти у такій романтичній атмосфері ще не доводилось.

- Я повертаюся додому вночі, а вимкнення світла відбуваються в період пікових навантажень. Я не заставав цього, - сказав очільник міста.

Поділитись

Коментарі

Вгору