“Ополченці ЛНР” замінували Городищенську РДА

04 грудня 2014, 16:30

300px-Городищенська_міськрада_і_райрада_Черкаська_область-300x225Городищани на собі відчули моторошний подих тероризму. У понеділок 1 грудня до приймальної райдержадміністрації зателефонував хтось невідомий і сказав, що приміщення заміноване. На годиннику якраз було 12 годин 32 хвилини. Негайно провели евакуацію усіх працівників районної ради та райдержадміністрації, інформує Городище.інфо.

Прибули рятувальники та правоохоронці. З Черкас примчали вибухотехніки з собакою. Вони ретельно перевірили двоповерхову будівлю. На щастя, тривожний сигнал не підтвердився – ніякого вибухового пристрою не виявили. Вже о 13.15 всі знову працювали в кабінетах.

Хто ж надумав так по дурному жартувати? Сучасні технічні засоби дозволяють швидко це визначити. Отже встановлено, що дзвінок пролунав із тієї частини Луганської області, яка контролюється проросійськими бойовиками. Спроби залякати й посіяти паніку – одна з форм цієї гібридної війни. Інформація про телефонних терористів передана відповідним службам.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору