В черкаському університеті створили Центр інновацій

04 грудня 2014, 18:10
IMG_0928

Фото Про все

Студенти Черкаського національного університету об'єднують свої наукові ідеї на базі Центру молодіжних інновацій. Сьогодні, 4 грудня, пройшло перше засідання центру за участю студентів та викладачів.

За словами в. о. ректора ЧНУ Олександра Черевка, Центр був стврений у вересні, а станом на сьогодні вже затверджено і його положення.

- Центр надзвичайно цікавий і студентам, і професорсько-викладацькому складу. Буквально за два місяці ми вже маємо кілька пропозицій, зокрема, щоб територію за університетом перетворити на майданчик для дозвілля. Немає нічого кращого, як створення  інноваційного продукту, - зазначив Олександр Черевко. - Через це й науковий процес може бути цікавішим.

Олександр Черевко закликав студентів долучатися до роботи Центру. На його думку, ідеї можуть бути перспективними, якщо кожен студент проявлятиме активність.

- Можна просто навчатися, отримувати оціники та йти додому, а можна ще більше - бути корисним. Якщо ми серйозно будемо працювати над розвитком Центру, то він може стати перспективним, - переконаний Олександр Черевко.

Поділитись

Коментарі

Вгору