Одарич проти громадського туалету на Соборній площі

30 травня 2014, 15:26

Кандидат на посаду міського голови і лідер Партії вільних демократів Сергій Одарич вважає дозволи на будівництво зупинки навпроти Соборної площі та зведення 25-поверхового будинку на розі Кірова і Шевченка злочинними.

Про це він повідомив журналістам під час прес-конференції.

- На тротуарах, як гриби після дощу, ростуть міні-супермаркети жахливого вигляду. У вигляді малої архітектурної форми на центральній площі міста встановлюється громадськийтуалет. Судячи з того, яку конструкцію там встановили, там буде торгівельний павільйон під виглядом об’єднання двох зупинок. Я вважаю такі рішення і дозволи злочином перед громадою міста. Замість того, щоб Соборну площу доробити, зробити з неї гарний об'єкт, прикрасити клумбами, ліхтариками, там ставиться жлобського вигляду кіоск. Аналогічна ситуація з дозволами будівництва 25-поверхового будинку на розі Кірова і Шевченка. Інакше ніж злочином це назвати не можу. Це ж не відповідає ніяким будівельним нормам! Це колапс для всього центру міста. Куди дівати автомобілі, коли там виросте 25-поверхівка, перші 4 поверхи якої мають віддати під офісні приміщення? Центр міста буде просто перекритим, - обурюється Сергій Одарич.

Також, на його думку, не має бути арки і по Хрещатику біля редакції газети "Нова Доба".

- Вважаю там не повинно бути забудови і ставитиму це питання перед обласною радою. Бо це об’єкт обласної комунальної власності, - заявив лідер ПВД.

Нагадаємо, днями у Черкасах посеред газону почали встановлювати малу архітектурну форму. Зупинку переносять із “Драмтеатру” і “Трикотажної фабрики”. Нова зупинка розташована навпроти Соборної площі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору