Генпрокуратура взялася за Олійника

30 травня 2014, 14:42

Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього першого заступника Голови Верховної Ради України Ігоря Калєтніка та народного депутата України, екс-мера Черкас Володимира Олійника за фактом фальсифікації підрахунку голосів під час пленарного засідання парламенту, яке відбулося 16 січня 2014 року, інформує vikka.ua.

Відомості про це внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, повідомили Цензор.НЕТ у прес -службі Генпрокуратури.

Встановлено, що під час проведення зазначеного пленарного засідання під головуванням Калєтніка з порушенням процедури розгляду і ухвалення законопроектів без використання системи "Рада" відбулося голосування пакету законів, якими суттєво обмежувалися конституційні права і свободи громадян України.

При цьому результати голосування озвучувалися головою лічильної комісії Олійником без підрахунку голосів народних депутатів і незважаючи на відсутність деяких з них під час голосування в залі Ради.

Надалі ухвалення зазначених законопроектів та оприлюднення їх у парламентських та урядових ЗМІ призвело до ескалації конфлікту між громадянами України та працівниками правоохоронних органів, що в результаті спричинило людські жертви.

Зараз у межах досудового розслідування проводяться першочергові слідчі дії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору