Обвинувачений у резонансній ДТП у Черкасах просить перерозгляду справи (відео)

18 серпня 2019, 08:07

У фатальній ДТП, що трапилася чотири роки тому, загинуло троє людей і постраждало восьмеро. Наразі обвинувачений знову просив відвід судді, а коли отримав відмову, зажадав відводу прокурора. Про це повідомляє "Вікка".

Після ДТП обвинувачений Станіслав Вієру зник із місця пригоди, його знайшли за кілька днів у будинку друга, де той переховувався. Опісля суди кількох інстанцій ухвалили вирок – майже десять років в’язниці. Однак Вієру не полишає спроб оскаржити рішення.

У ході засідання сторона обвинуваченого клопотала про відвід прокурора, мовляв та брала участь у досудовому розслідуванні. Також Вієру запевняє, що на початку розгляду справи прокурорка не проводила допиту, водночас документи вказують про зворотне. Прокурорка ж запевняє, що закиди обвинуваченого вже оформили у кримінальне провадження, яким опікувався слідчий відділ черкаської області і його закрили. За пів години суд у нарадчій кімнаті задовольняє клопотання, але не на підставі неупередженості, а задля уникнення подальших скарг та затягування процесу.

Захисник Вієру запевняє, що ні про яке затягування не йдеться, адже в СІЗО гірші умови ніж у колонії, а Вієру просто хоче добитися справедливості, адже минулого разу його змусили зізнатися в тому, чого не робив і речові докази знищили.

Детальніше дивіться у сюжеті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Роман Тесленко :

Згідний. Грати не треба. На хрест його.

Вгору