Обурені черкаські підприємці блокують роботу забудовників універмагу в центрі міста (фото, відео)

11 березня 2019, 10:19

Черкаські підприємці виступили проти самовільного, на їхню думку, захоплення пішохідного переходу від перехрестя вулиць Гоголя та Небесної Сотні під стінами універмагу "Добробут".

Про це інформує з місця події кореспондент "Про все".

Протестувальники заблокували техніку ПП "Надія" і не дають установити їм паркан.

- Ми не проти, нехай будують універмаг, але не закривають дорогу та пішохідний перехід, адже в них немає ні документів, ні рішення сесії. Так самовільно робити не можна. Вони залізли на центральний ринок, але було мало й сюди дісталися, - коментує голова Черкаської обласної профспілки підприємців Леонід Запорожець.

Натомість забудовники стверджують, що мають усі дозвільні документи.

Адвокат ТОВ "Добробут" Юлія Стріховська говорить, що з 2010 року йде війна стосовно земельної ділянки, яка належить ТОВ "Добробут" відповідно до договору оренди, яка передана міською радою підприємству.

- На сьогодні виникло питання реконструкції універмагу. Для того, щоб це зробити, отримано дозвіл на реконструкцію і потрібно було встановити паркан, але люди поставили неправомірно там свої торгові місця. Вони заважають виконанню рішення про встановлення паркану, який мають установити до кінця тротуарної плитки, що заважатиме працівникам ларьків здійснювати торгівлю. Ми вели переговори стосовно того, щоб ларьки розвернути торговою стороною на проїжджу частину. Також у нас є рішення господарського суду про припинення неправомірної господарської діяльності та звільнення незаконно займаної земельної ділянки, - зазначила пані Юлія.

Адвокат запевнила, що вони вирішуватимуть конфліктне питання лише у правовому полі.

Натомість підприємець Олександр Кісельов розповів, що вони виграли засідання господарського суду, але представники "Добробуту" подали на апеляцію, і вже на те засідання повістки прийшли малим приватним підприємцям, які на той час не працювали.

- Ми вважаємо, що нас обдурили, - додав чоловік.

Як повідомив кореспонденту "Про все" представник профспілки підприємців Андрій Ілієв, конфлікт між забудовником та підприємцями триває вже не перший рік і представники Добробуту, застосовуючи силові методи, намагаються прибрати торгові кіоски навпроти універмагу по вул. Гоголя.

- Якщо вони встановлять паркан, діяльність кіосків буде заблоковано. У цих МАФах є майно людей не на один мільйон гривень. Наша профспілка зверталася до правоохоронних органів, обласної та міської влади, однак ними жодних конкретних рішень ухвалено не було. Якщо забудовник продовжить чинити такі дії, ми будемо діяти адекватно і готові до пролиття крові, - наголосив пан Андрій.

Нагадаємо, новий власник універмагу «Добробут» (розташованого в районі Центрального ринку на вулиці Гоголя, 274) планує здійснити масштабну реконструкцію. Зокрема, оновити фасад, добудувати третій поверх і впорядкувати підвал.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору