Через страйк перевізників на дороги Черкас випустять всі тролейбуси, які «на ходу»

27 лютого 2018, 14:22

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко перепрошує у містян за незручності через старйк перевізників.  Також він зазначив, що вже дав доручення, щоб на вулиці міста випустили додаткову тролейбуси. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

- Навіть і захворіти неможливо, в зв'язку зі страйком перевізників дав команду директору тролейбусного парку випустити все, що на ходу. Вибачаємося за незручності, - зазначив Анатолій Бондаренко.

Крім цього він наголосив, що "кожен перевізник який без причини і попередження поставив під загрозу життя дітей, пенсіонерів, жителів міста, знявши автобуси з маршруту повинен понести покарання".

Нагадаємо, сьогодні черкаські перевізники зняли з маршрутів усі автобуси. У такий спосіб вони вимагають підняти тариф на проїзд до 5 гривень.

Поділитись

Коментарі

Черкащанка сказав:

Якісь нЕлюди! Мабуть, по всій Україні немає таких перевізників-деспотів, як у Черкасах. І вибрали ж такий холодний день, щоб познущатися!

Світлана сказав:

Вибрали слушний момент для забастовки… Чому не працює транспортний відділ міськвиконкому?

Александр сказав:

115 маршрут ходит???

Тёзка сказав:

Ходит

сергей сказав:

ходит, 115 это пригородный маршрут и подчиняется райадминистрации

Ірина сказав:

Цікаво на чому їздили сьогодні родичі власників перевізників чи особисто власники. Навряд чи вони скористалися тролейбусним траспортоп, особливо в тих куточках міста де тролейбуси просто не ходять наприклад вулиця Гагаріна. Напевно б весело було якби люди не працювали а також створювали страйки аргументуючи, що мала зарплатня….
Особлива ганьба перевізникам за не попередження людей про страйк. Особисто сьогодні простояла на зупинці півтори години, цікаво якщо моє здоровя зазнає шкоди від вчинку перевізників, хто буде за це відповідати??
Аргумет підняття тарифів- ціна на бензин та необхідність коштів на ремонт транспорту. Що підштовхує на роздуми, безумовно ціни зараз ростуть скрізь, але де відбувався ремонт транспорту коли було підняття проїзду до 4 грн?? Відпадаючі колеса, ледь висячі двері, перегони водіїв автобусного транспорту, і це вже не кажучи про постійний бруд а іноді й сморід у транспортах… Невже за такі умови і таку халатність до людей ми повинні платити 5 гривень???

Нінзя сказав:

Шакали

Володимир. сказав:

Безплатний проїзд ЧОМУ НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ АВТОБУСНИМИ ПЕРЕВІЗНИКАМИ??????

Інваліди всіх груп інвалідності мають право на безплатний проїзд у пасажирському міському транспорті (крім метро і таксі), а також всіма видами приміського транспорту(автобусний маршрут, який з’єднує населені пункти і протяжність якого не перевищує 50 км.).

Інваліди, діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів першої групи або дітей-інвалідів (не більше однієї людини, яка супроводжує інваліда або дитину-інваліда), мають право на 50% знижку вартості проїзду на внутрішніх лініях (маршрутах) повітряного, залізничного,річкового та автомобільного транспорту в період з 1 жовтня по 15 травня-/ ст.38-1 ЗУ /

Роман сказав:

Доречі дзвонив до міськ. ради до гол.секретаря Ярослава Нищука чи як його там правильно прізвище, на його прохання повідомляти про пікет перевізників але чомусь ніхто не відповідав!!!

Вгору